TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A4822-16-6/9-9CS2275
55A4822-16-6/9-9CS2275 picture photo
Mfg. Part Number
55A4822-16-6/9-9CS2275
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A4822-16-6/9-9CS2275.pdf
Availability of 55A4822-16-6/9-9CS2275
QUANTITY
55A4822-16-6/9-9CS2275 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A4822-16-6/9-9CS2275
Internal Part NumberEIS-55A4822-16-6/9-9CS2275
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A4822-16-6/9-9CS2275
55A4822-16-6/9-9CS2275 Details Description
Related parts for 55A4822-16-6/9-9CS2275
VOLTMETER 199.9MVDC LCD PANEL MT datasheet.pdf
RES 180K OHM 1W 10% AXIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 18 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
RES 52.3 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 154K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 56.2K OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
MODULE ZIGBIT AMP 2.4GHZ UNBAL datasheet.pdf
INDUCT ARRAY 2 COIL 75UH SMD datasheet.pdf
CONN RCPT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 140POS .100" datasheet.pdf