TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A4822-16-6/9-9CS2275
55A4822-16-6/9-9CS2275 picture photo
Mfg. Part Number
55A4822-16-6/9-9CS2275
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A4822-16-6/9-9CS2275.pdf
Availability of 55A4822-16-6/9-9CS2275
QUANTITY
55A4822-16-6/9-9CS2275 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A4822-16-6/9-9CS2275
Internal Part NumberEIS-55A4822-16-6/9-9CS2275
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A4822-16-6/9-9CS2275
55A4822-16-6/9-9CS2275 Details Description
Related parts for 55A4822-16-6/9-9CS2275
RES CHAS MNT 5 OHM 1% 7.5W datasheet.pdf
IC 16BIT TRANSP D LATCH 48-SSOP datasheet.pdf
IC IR XMITTER/GEN HI-FI 44-TQFP datasheet.pdf
CONN HEADER 28PS .100 SGL R/A AU datasheet.pdf
RES 33K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.082UF 5% 1KVDC RADIAL datasheet.pdf
DEV IP CORE DA-FIR GEN ECP3 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
RES 13.3K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1MHZ SOT23-5 datasheet.pdf