TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A6645-20-9-9
55A6645-20-9-9 picture photo
Mfg. Part Number
55A6645-20-9-9
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A6645-20-9-9.pdf
Availability of 55A6645-20-9-9
QUANTITY
55A6645-20-9-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A6645-20-9-9
Internal Part NumberEIS-55A6645-20-9-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A6645-20-9-9
Related Links55A6645, 55A6645-20-9-9 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
55A6645-20-9-9 Details Description
Related parts for 55A6645-20-9-9
RES 100 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES 8.2K OHM 2.5W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 5G OHM 30% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN PLUG 5 POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
RES 180 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
TRANS ARRAY NPN/CCD SSMINI6 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 15POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
RES 2.94K OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 5.36K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 300W datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 12POS INLINE SKT datasheet.pdf