TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A7237-12-6/9-9CS2627
55A7237-12-6/9-9CS2627 picture photo
Mfg. Part Number
55A7237-12-6/9-9CS2627
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A7237-12-6/9-9CS2627.pdf
Availability of 55A7237-12-6/9-9CS2627
QUANTITY
55A7237-12-6/9-9CS2627 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A7237-12-6/9-9CS2627
Internal Part NumberEIS-55A7237-12-6/9-9CS2627
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A7237-12-6/9-9CS2627
55A7237-12-6/9-9CS2627 Details Description
Related parts for 55A7237-12-6/9-9CS2627
IC OPAMP INSTR 70KHZ 8DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC SYNC FIFO MEM 512X18X2 80LQFP datasheet.pdf
CABLE BNC ST PLUG-PLUG RG59 120" datasheet.pdf
FIXED IND 47UH 110MA 4.5 OHM SMD datasheet.pdf
FIXED IND 330NH 330MA 1.35 OHM datasheet.pdf
CONN SOCKET SIP 20POS TIN datasheet.pdf
CONN FFC BOTTOM 27POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf