TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A7307-30-9CS2939L021
55A7307-30-9CS2939L021 picture photo
Mfg. Part Number
55A7307-30-9CS2939L021
Manufacturer
Product Category
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Brief Description
CABLE STRANDED
Datasheet Download
55A7307-30-9CS2939L021.pdf
Availability of 55A7307-30-9CS2939L021
QUANTITY
55A7307-30-9CS2939L021 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A7307-30-9CS2939L021
Internal Part NumberEIS-55A7307-30-9CS2939L021
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Category Cables, Wires
FamilySingle Conductor Cables (Hook-Up Wire)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A7307-30-9CS2939L021
55A7307-30-9CS2939L021 Details Description
Related parts for 55A7307-30-9CS2939L021
RES SMD 44.2K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 32-PCM datasheet.pdf
CONV DC/DC 6W 4.5-9VIN 09VOUT datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 21POS datasheet.pdf
RES 40.2 OHM 3/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC MCU ARM 64KB FLASH 32QFN datasheet.pdf
CONN PNL MNT RCPT 19SKT SLD CUP datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
LABEL ID RATINGS 1.88"X1.38" datasheet.pdf