TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A7347-22-F877-9CS2766
55A7347-22-F877-9CS2766 picture photo
Mfg. Part Number
55A7347-22-F877-9CS2766
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
55A CABLE/SINGLE WALL
Datasheet Download
55A7347-22-F877-9CS2766.pdf
Availability of 55A7347-22-F877-9CS2766
QUANTITY
55A7347-22-F877-9CS2766 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A7347-22-F877-9CS2766
Internal Part NumberEIS-55A7347-22-F877-9CS2766
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A7347-22-F877-9CS2766
55A7347-22-F877-9CS2766 Details Description
Related parts for 55A7347-22-F877-9CS2766
IC ADC DUAL 14BIT 40MSPS 64QFN datasheet.pdf
TRANS NPN 150V 1.5A TO-220 datasheet.pdf
RES 16.9K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 400V 1A 1408 datasheet.pdf
RES 100 OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 54X40X12.7MM XCUT T766 datasheet.pdf
CONTROL LOG FP-X W/ A4 SERV DEMO datasheet.pdf
FUSE 3.15A 250/277V RADIAL datasheet.pdf