TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A7468-22-3/6/9-9
55A7468-22-3/6/9-9 picture photo
Mfg. Part Number
55A7468-22-3/6/9-9
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A7468-22-3/6/9-9.pdf
Availability of 55A7468-22-3/6/9-9
QUANTITY
55A7468-22-3/6/9-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A7468-22-3/6/9-9
Internal Part NumberEIS-55A7468-22-3/6/9-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A7468-22-3/6/9-9
55A7468-22-3/6/9-9 Details Description
Related parts for 55A7468-22-3/6/9-9
CONN PLUG 10 POS CABLE MOUNT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC FIFO 2048X18 SYNC 10NS 32QFP datasheet.pdf
RES SMD 124 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
HEADER 4POS STR DUAL INSUL 1ROW datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
RES 9.53K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG 15A 240VAC 80VDC datasheet.pdf