TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A7564-20-6/9
55A7564-20-6/9 picture photo
Mfg. Part Number
55A7564-20-6/9
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A7564-20-6/9.pdf
Availability of 55A7564-20-6/9
QUANTITY
55A7564-20-6/9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A7564-20-6/9
Internal Part NumberEIS-55A7564-20-6/9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A7564-20-6/9
Related Links55A7564, 55A7564-20-6/9 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
55A7564-20-6/9 Details Description
Related parts for 55A7564-20-6/9
BATTERY VRLA 12V 28AH datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG DUAL 14SOIC datasheet.pdf
IC REG BCK 1.5V 0.6A SYNC SOT-25 datasheet.pdf
RES SMD 169 OHM 0.5% 1/10W 0402 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 5POS SKT datasheet.pdf
IC TXRX RS485 3.3V ESD 8VSSOP datasheet.pdf