TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 55FB1514-24-7L-0CS2882
55FB1514-24-7L-0CS2882 picture photo
Mfg. Part Number
55FB1514-24-7L-0CS2882
Manufacturer
Product Category
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Datasheet Download
55FB1514-24-7L-0CS2882.pdf
Availability of 55FB1514-24-7L-0CS2882
QUANTITY
55FB1514-24-7L-0CS2882 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55FB1514-24-7L-0CS2882
Internal Part NumberEIS-55FB1514-24-7L-0CS2882
Category Cables, Wires
FamilySingle Conductor Cables (Hook-Up Wire)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55FB1514-24-7L-0CS2882
55FB1514-24-7L-0CS2882 Details Description
Related parts for 55FB1514-24-7L-0CS2882
CONN SPRING 61POS SNGL .197 PCB datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120PS .100 EYELET datasheet.pdf
IC OPAMP GP 5.5MHZ RRO 8VSSOP datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Free Hanging (In-Line) Wire Leads datasheet.pdf
RES 511K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 40WQFN datasheet.pdf
FIXED IND 150UH 153MA 9.2 OHM TH datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X35MM L-TAB T412 datasheet.pdf
DIODE ZENER 25V 225MW SOT23-3 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 10 Circuit 0.300" (7.62mm) datasheet.pdf
SWITCH ROTARY 4P-6POS OPEN datasheet.pdf
CAP FILM 4.7 UF 10% 400VDC 2 AXI datasheet.pdf