TE Connectivity Raychem Cable Protection 55PC0121-12-6/9
55PC0121-12-6/9 picture photo
Mfg. Part Number
55PC0121-12-6/9
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
55PC CABLE
Datasheet Download
55PC0121-12-6/9.pdf
Availability of 55PC0121-12-6/9
QUANTITY
55PC0121-12-6/9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55PC0121-12-6/9
Internal Part NumberEIS-55PC0121-12-6/9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55PC0121-12-6/9
55PC0121-12-6/9 Details Description
Related parts for 55PC0121-12-6/9
IDC CABLE - MCS40K/MC40G/MCS40K datasheet.pdf
CONN TERM FEMALE 22-24AWG GOLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5V datasheet.pdf
TVS DIODE 33VWM 59VC SMB datasheet.pdf
BRACKET BLACK WITH 7KEY OVERLAY datasheet.pdf
KK 100 HDR FRLK RTAN 4POS TIN datasheet.pdf
RES SMD 390 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SMART HOUSE SMART HELPER 5CKT datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 12V 2W datasheet.pdf
RES SMD 1K OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 43K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf