TE Connectivity Raychem Cable Protection 55PC0211-22-9CS2600
55PC0211-22-9CS2600 picture photo
Mfg. Part Number
55PC0211-22-9CS2600
Manufacturer
Product Category
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Brief Description
CABLE STRANDED
Datasheet Download
55PC0211-22-9CS2600.pdf
Availability of 55PC0211-22-9CS2600
QUANTITY
55PC0211-22-9CS2600 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55PC0211-22-9CS2600
Internal Part NumberEIS-55PC0211-22-9CS2600
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Category Cables, Wires
FamilySingle Conductor Cables (Hook-Up Wire)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55PC0211-22-9CS2600
55PC0211-22-9CS2600 Details Description
Related parts for 55PC0211-22-9CS2600
IC DAC QUAD SER 8BIT R/R 16-DIP datasheet.pdf
RES SMD 102K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP TANT 270UF 4V 10% 2812 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 200W datasheet.pdf
KK 156 HDR ASSY FLAT BKWY 16POS datasheet.pdf
RES 232 OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 35POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
Connector Socket 15 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
Connector Header 80 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
FAN 24VDC 92X25MM 3WR datasheet.pdf
CAP CER 270PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf