TE Connectivity Raychem Cable Protection 55PC0212-22-9CS2603
55PC0212-22-9CS2603 picture photo
Mfg. Part Number
55PC0212-22-9CS2603
Manufacturer
Product Category
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Brief Description
CABLE STRANDED
Datasheet Download
55PC0212-22-9CS2603.pdf
Availability of 55PC0212-22-9CS2603
QUANTITY
55PC0212-22-9CS2603 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55PC0212-22-9CS2603
Internal Part NumberEIS-55PC0212-22-9CS2603
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Category Cables, Wires
FamilySingle Conductor Cables (Hook-Up Wire)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55PC0212-22-9CS2603
55PC0212-22-9CS2603 Details Description
Related parts for 55PC0212-22-9CS2603
IC SUPERVISORY CIRCUIT SOT-23-6 datasheet.pdf
CONN FIBER SC PLUG SMPLX 125UM datasheet.pdf
RES 0.33 OHM 5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 55POS WALLMNT SCKT datasheet.pdf
RES 160K OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CHOKE COM MODE 2 X 100UH .3A datasheet.pdf
RES SMD 1.37K OHM 0.1% 1/5W 1005 datasheet.pdf
RES 20 OHM 1/2W 2% AXIAL datasheet.pdf
PROCESS MONITORING datasheet.pdf
FIXED IND 4.7UH SMD datasheet.pdf