TE Connectivity Raychem Cable Protection 55PC1121-24-9/96-9
55PC1121-24-9/96-9 picture photo
Mfg. Part Number
55PC1121-24-9/96-9
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Datasheet Download
55PC1121-24-9/96-9.pdf
Availability of 55PC1121-24-9/96-9
QUANTITY
55PC1121-24-9/96-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55PC1121-24-9/96-9
Internal Part NumberEIS-55PC1121-24-9/96-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55PC1121-24-9/96-9
55PC1121-24-9/96-9 Details Description
Related parts for 55PC1121-24-9/96-9
FIXED IND 56UH 1.3A 180 MOHM TH datasheet.pdf
IC COUNTER DUAL 4BIT BIN 14TSSOP datasheet.pdf
RES 866 OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
SGE1510-2-0740A-200C datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
CONN HDR 42POS 0.100 T/H datasheet.pdf
CAP CER 330PF 300VAC RADIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 800MW SMF DO219AB datasheet.pdf
24 MODII HDR DRST UNSHRD STKG datasheet.pdf
FUSE TRON DUAL-ELEMENT CLASS RK5 datasheet.pdf
26500 7C 7#16 P BY PLUG LC datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 0.15A 5TSOT datasheet.pdf