TE Connectivity Raychem Cable Protection 55PC1122-20-6/9-94
55PC1122-20-6/9-94 picture photo
Mfg. Part Number
55PC1122-20-6/9-94
Datasheet Download
55PC1122-20-6/9-94.pdf
Availability of 55PC1122-20-6/9-94
QUANTITY
55PC1122-20-6/9-94 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55PC1122-20-6/9-94
Internal Part NumberEIS-55PC1122-20-6/9-94
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55PC1122-20-6/9-94
55PC1122-20-6/9-94 Details Description
Related parts for 55PC1122-20-6/9-94
CONN HOOD SIDE ENTRY SZ8 PG21 datasheet.pdf
CAP THIN FILM 0.6PF 25V 0201 datasheet.pdf
RES 6.2 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
OPTOISO 1.5KV 4CH TRANS 12BSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
1MM JMPR LGT 76 TYPE D 24POS datasheet.pdf
POWER DRIVER 3 PHASE 600V MODULE datasheet.pdf
FFC 1.25 TYPE D 23 CKTS LGT 152 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS .100" datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 5V 20W datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 0.6-5V 60W datasheet.pdf