TE Connectivity Raychem Cable Protection 55PC1131-20-3/6/9-9
55PC1131-20-3/6/9-9 picture photo
Mfg. Part Number
55PC1131-20-3/6/9-9
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
55PC CABLE
Datasheet Download
55PC1131-20-3/6/9-9.pdf
Availability of 55PC1131-20-3/6/9-9
QUANTITY
55PC1131-20-3/6/9-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55PC1131-20-3/6/9-9
Internal Part NumberEIS-55PC1131-20-3/6/9-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55PC1131-20-3/6/9-9
55PC1131-20-3/6/9-9 Details Description
Related parts for 55PC1131-20-3/6/9-9
IC OPAMP VFB 220MHZ TSOT23-6 datasheet.pdf
IC MPU XEON 2.4GHZ 604FCMPGA-2P datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
DIODE MODULE 1.6KV 600A POWRBLOK datasheet.pdf
IC SARAM 128KBIT 35NS 80TQFP datasheet.pdf
IC MOTOR DRIVER PAR 20HSOP datasheet.pdf
CA F/O 62.5LDS POLY OM BAY 2M datasheet.pdf
VARISTOR 555V 40KA SQUARE 34MM datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 17POS R/A 3.81MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
DIODE ZENER 5.1V 3W DO204AL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 5POS PIN datasheet.pdf