TE Connectivity Raychem Cable Protection 55PC1131-22-3/6/9-9CS2608
55PC1131-22-3/6/9-9CS2608 picture photo
Mfg. Part Number
55PC1131-22-3/6/9-9CS2608
Datasheet Download
55PC1131-22-3/6/9-9CS2608.pdf
Availability of 55PC1131-22-3/6/9-9CS2608
QUANTITY
55PC1131-22-3/6/9-9CS2608 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55PC1131-22-3/6/9-9CS2608
Internal Part NumberEIS-55PC1131-22-3/6/9-9CS2608
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55PC1131-22-3/6/9-9CS2608
55PC1131-22-3/6/9-9CS2608 Details Description
Related parts for 55PC1131-22-3/6/9-9CS2608
TERM BLOCK HDR 13POS R/A 3.81MM datasheet.pdf
OPTOISO 3.75KV PUSH PULL 8DIP datasheet.pdf
IC REG CTRLR PWM CM 8-DIP datasheet.pdf
RES SMD 22K OHM 5% 3W 6327 datasheet.pdf
IC MPU/RESET CIRC 4.90V SOT23-5 datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 200V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W datasheet.pdf
CONN MINI UHF JACK 50 OHM CRIMP datasheet.pdf
MOSFET P-CH 30V 8A 8DFN datasheet.pdf
HEATSINK 54X40X12.7MM XCUT datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS INLINE SKT datasheet.pdf
HUBPORT 14 USB 19" RACK INT'L datasheet.pdf