TE Connectivity Raychem Cable Protection 55PC1132-12-3/6/9-3
55PC1132-12-3/6/9-3 picture photo
Mfg. Part Number
55PC1132-12-3/6/9-3
Datasheet Download
55PC1132-12-3/6/9-3.pdf
Availability of 55PC1132-12-3/6/9-3
QUANTITY
55PC1132-12-3/6/9-3 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55PC1132-12-3/6/9-3
Internal Part NumberEIS-55PC1132-12-3/6/9-3
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55PC1132-12-3/6/9-3
55PC1132-12-3/6/9-3 Details Description
Related parts for 55PC1132-12-3/6/9-3
CAP TANT 1.5UF 25V 10% RADIAL datasheet.pdf
RES 25 OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 191 OHM 0.5% 1/16W 0816 datasheet.pdf
RES SMD 309K OHM 0.1% 0.4W 2010 datasheet.pdf
RES SMD 113K OHM 0.1% 1/2W 2512 datasheet.pdf
SENSOR 200PSIS 7/16 4-20 MA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W datasheet.pdf