TE Connectivity Raychem Cable Protection 55PC1221-20-2/6-9-F886
55PC1221-20-2/6-9-F886 picture photo
Mfg. Part Number
55PC1221-20-2/6-9-F886
Datasheet Download
55PC1221-20-2/6-9-F886.pdf
Availability of 55PC1221-20-2/6-9-F886
QUANTITY
55PC1221-20-2/6-9-F886 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55PC1221-20-2/6-9-F886
Internal Part NumberEIS-55PC1221-20-2/6-9-F886
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55PC1221-20-2/6-9-F886
55PC1221-20-2/6-9-F886 Details Description
Related parts for 55PC1221-20-2/6-9-F886
RES SMD 13.3 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
ADHESIVE CORD CLIPS datasheet.pdf
SWITCH ROCKER 3PDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
RES SMD 4.7K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN HEADER T/H R/A 18POS TIN datasheet.pdf
RES SMD 365K OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN datasheet.pdf
RES 3.7K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 5M OHM 1.75W 1% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X6MM XCUT datasheet.pdf
SENSOR/ACTUATOR CABLE 3POS datasheet.pdf