TE Connectivity Raychem Cable Protection 55PC1231-12-9/93/96-4
55PC1231-12-9/93/96-4 picture photo
Mfg. Part Number
55PC1231-12-9/93/96-4
Datasheet Download
55PC1231-12-9/93/96-4.pdf
Availability of 55PC1231-12-9/93/96-4
QUANTITY
55PC1231-12-9/93/96-4 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55PC1231-12-9/93/96-4
Internal Part NumberEIS-55PC1231-12-9/93/96-4
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55PC1231-12-9/93/96-4
55PC1231-12-9/93/96-4 Details Description
Related parts for 55PC1231-12-9/93/96-4
JUMPER-H1507TR/A3049A/H1505TR 8" datasheet.pdf
IC MOSFET DVR .5A HS INV 8MSOP datasheet.pdf
Connector Receptacle 74 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC REDRIVER PCIE 4CH 84LFBGA datasheet.pdf
RES SMD 52.3 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
INDICATOR 110V 19MM PROM GREEN datasheet.pdf
RES 0.332 OHM 1W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
IC DGTL POT 100K 2CH 16-TSSOP datasheet.pdf
IC SRAM 1MB 55NS 48BGA datasheet.pdf
RELAY AUTO SPST-NO 130A 12V datasheet.pdf
PT 18C 18#20 SKT PLUG datasheet.pdf
0.1 uF, +5 V Powered CMOS RS-232 Drivers/Receivers IC datasheet.pdf