TE Connectivity Raychem Cable Protection 55PC1236-20-2/4/6-9CS2502
55PC1236-20-2/4/6-9CS2502 picture photo
Mfg. Part Number
55PC1236-20-2/4/6-9CS2502
Datasheet Download
55PC1236-20-2/4/6-9CS2502.pdf
Availability of 55PC1236-20-2/4/6-9CS2502
QUANTITY
55PC1236-20-2/4/6-9CS2502 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55PC1236-20-2/4/6-9CS2502
Internal Part NumberEIS-55PC1236-20-2/4/6-9CS2502
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55PC1236-20-2/4/6-9CS2502
55PC1236-20-2/4/6-9CS2502 Details Description
Related parts for 55PC1236-20-2/4/6-9CS2502
TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.81MM datasheet.pdf
IC FLASH 1MBIT 120NS 32TSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD EXTEND 212POS .050 datasheet.pdf
RES 1.27K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
SENSOR OPTO REFL 2M PREWIRED MOD datasheet.pdf
TRIMMER 20K OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
IC SRAM 256KBIT 70NS 28SOP datasheet.pdf
FIXED IND 2.7MH 88MA 47.3 OHM datasheet.pdf