TE Connectivity Raychem Cable Protection 55PC1241-22-9/93/95/96-9
55PC1241-22-9/93/95/96-9 picture photo
Mfg. Part Number
55PC1241-22-9/93/95/96-9
Datasheet Download
55PC1241-22-9/93/95/96-9.pdf
Availability of 55PC1241-22-9/93/95/96-9
QUANTITY
55PC1241-22-9/93/95/96-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55PC1241-22-9/93/95/96-9
Internal Part NumberEIS-55PC1241-22-9/93/95/96-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55PC1241-22-9/93/95/96-9
55PC1241-22-9/93/95/96-9 Details Description
Related parts for 55PC1241-22-9/93/95/96-9
IC MCU 16BIT ROMLESS 100LQFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS .050 DIP SLD datasheet.pdf
IC BUFFER CLK 8OUT 3.3V 16-SOIC datasheet.pdf
RES 2.46K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 96KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
Crystal 48.0000MHz 30ppm 18pF 40 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
CONV DC/DC 30W 18-36VIN +/-15V datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 6.3V 20% 1210 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 20 Circuit 0.250" (6.35mm) datasheet.pdf
SENSOR PRES 15PSI DIFF 3.3V DIP datasheet.pdf
MARKERS datasheet.pdf
CAP FILM 68NF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf