TE Connectivity Raychem Cable Protection 55PC2112-22-9-9CS2703
55PC2112-22-9-9CS2703 picture photo
Mfg. Part Number
55PC2112-22-9-9CS2703
Manufacturer
Product Category
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Datasheet Download
55PC2112-22-9-9CS2703.pdf
Availability of 55PC2112-22-9-9CS2703
QUANTITY
55PC2112-22-9-9CS2703 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55PC2112-22-9-9CS2703
Internal Part NumberEIS-55PC2112-22-9-9CS2703
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Cables, Wires
FamilySingle Conductor Cables (Hook-Up Wire)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55PC2112-22-9-9CS2703
55PC2112-22-9-9CS2703 Details Description
Related parts for 55PC2112-22-9-9CS2703
RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V datasheet.pdf
IC REG LDO 9V 1A TO252-3 datasheet.pdf
IC REG BOOST 5V 0.4A SYNC TSOT23 datasheet.pdf
FUSE BOARD MNT 100MA 125VAC/VDC datasheet.pdf
IC TEMP SWITCH DL TRIP SOT23-6 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 64-LQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONN PLUG 55POS STRGHT SKT datasheet.pdf
RJ45 STACKED LED 8 PORT datasheet.pdf
HDM 9SAPR099O K datasheet.pdf
CAP FILM 13NF 5% 630VDC RAD datasheet.pdf