TE Connectivity Raychem Cable Protection 55PC2121-16-9/96-9
55PC2121-16-9/96-9 picture photo
Mfg. Part Number
55PC2121-16-9/96-9
Brief Description
55PC CABLE
Datasheet Download
55PC2121-16-9/96-9.pdf
Availability of 55PC2121-16-9/96-9
QUANTITY
55PC2121-16-9/96-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55PC2121-16-9/96-9
Internal Part NumberEIS-55PC2121-16-9/96-9
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55PC2121-16-9/96-9
55PC2121-16-9/96-9 Details Description
Related parts for 55PC2121-16-9/96-9
TRIMMER 20 OHM 0.25W PC PIN datasheet.pdf
IC FIFO SYNC 1KX9 15NS 32QFP datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 6POS STRAIGHT PINS datasheet.pdf
LED CBI 3MM BI-LEVEL RED,GRN datasheet.pdf
AC/DC PROGRAMMABLE SUPPLY 0-100V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
ICL 4 OHM 20% 9.5A 21MM datasheet.pdf
CABLE 12POS MALE-FEMALE STR 12' datasheet.pdf
RES 324 OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf