TE Connectivity Raychem Cable Protection 55PC4121-16-6/9-9
55PC4121-16-6/9-9 picture photo
Mfg. Part Number
55PC4121-16-6/9-9
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
55PC CABLE
Datasheet Download
55PC4121-16-6/9-9.pdf
Availability of 55PC4121-16-6/9-9
QUANTITY
55PC4121-16-6/9-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55PC4121-16-6/9-9
Internal Part NumberEIS-55PC4121-16-6/9-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55PC4121-16-6/9-9
55PC4121-16-6/9-9 Details Description
Related parts for 55PC4121-16-6/9-9
CONN IC DIP SOCKET 16POS TIN datasheet.pdf
RES SMD 21K OHM 0.05% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC UNIV BUS DVR 18BIT 56BGA datasheet.pdf
CAP CER 1UF 25V X5R 0603 datasheet.pdf
OSC CMOS PROG 3.3V OE SMD datasheet.pdf
RES 27.4K OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 15POS PIN datasheet.pdf
KIT REF MOD/VERSATILE TPS7A4901 datasheet.pdf
DIODE ZENER 7.5V 5W T18 datasheet.pdf
CONN JACK 7POS INLINE PIN datasheet.pdf
DPDT ROCKER SWITCH datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ 19F M28 datasheet.pdf