TE Connectivity Raychem Cable Protection 55PC4223-8-9/96-9CS2861
55PC4223-8-9/96-9CS2861 picture photo
Mfg. Part Number
55PC4223-8-9/96-9CS2861
Datasheet Download
55PC4223-8-9/96-9CS2861.pdf
Availability of 55PC4223-8-9/96-9CS2861
QUANTITY
55PC4223-8-9/96-9CS2861 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55PC4223-8-9/96-9CS2861
Internal Part NumberEIS-55PC4223-8-9/96-9CS2861
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55PC4223-8-9/96-9CS2861
55PC4223-8-9/96-9CS2861 Details Description
Related parts for 55PC4223-8-9/96-9CS2861
MODULE PWR OUTLET SCREW-ON datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
MF SMC RA HDR W/CLIP GOLD 6CKT datasheet.pdf
RES 4.70K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 3A 120V datasheet.pdf