3M 5602-22-0142A-400
5602-22-0142A-400 picture photo
Mfg. Part Number
5602-22-0142A-400
Brief Description
CABLE SATA 3.0 ST-ST 0.40M
Datasheet Download
5602-22-0142A-400.pdf
Availability of 5602-22-0142A-400
QUANTITY
5602-22-0142A-400 Order Process
Ship out your order
Specifications of 5602-22-0142A-400
Internal Part NumberEIS-5602-22-0142A-400
UsageInternal
Length1.31' (400.00mm)
ColorSilver
ShieldingShielded
Wire Gauge30 AWG
Current - Max/Contact-
Frequency - Max-
Operating Temperature-20°C ~ 80°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)5602-22-0142A-400
Related Links5602-22-, 5602-22-0142A-400 Datasheet, 3M Distributor
5602-22-0142A-400 Details Description
Related parts for 5602-22-0142A-400
RES ARRAY 4 RES 47 OHM 8SIP datasheet.pdf
SSD 144GB SCSI datasheet.pdf
RES 12.1 OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR 20A 480VAC 65VDC datasheet.pdf
RES SMD 787 OHM 0.05% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN HDR 26POS 2.54MM T/H datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X30MM R-TAB T412 datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM XCUT datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS STRGHT SKT datasheet.pdf