3M 5602-22-0142A-500
5602-22-0142A-500 picture photo
Mfg. Part Number
5602-22-0142A-500
Brief Description
CABLE SATA 3.0 ST-ST 0.50M
Datasheet Download
5602-22-0142A-500.pdf
Availability of 5602-22-0142A-500
QUANTITY
5602-22-0142A-500 Order Process
Ship out your order
Specifications of 5602-22-0142A-500
Internal Part NumberEIS-5602-22-0142A-500
UsageInternal
Length1.64' (500.00mm)
ColorSilver
ShieldingShielded
Wire Gauge30 AWG
Current - Max/Contact-
Frequency - Max-
Operating Temperature-20°C ~ 80°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)5602-22-0142A-500
Related Links5602-22-, 5602-22-0142A-500 Datasheet, 3M Distributor
5602-22-0142A-500 Details Description
Related parts for 5602-22-0142A-500
CONN HEADER .100 DUAL STR 22POS datasheet.pdf
TERM FORK INSUL 22-18AWG #10 datasheet.pdf
RES SMD 536 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 8POS JAM NUT PINS datasheet.pdf
CONV DC/DC 20W 9-36VIN 05VOUT datasheet.pdf
RES SMD 113 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC COMP VOLT PUSH-PULL DL 8DIP datasheet.pdf
1.25MM JMPR LGT 229 TYPE A 24POS datasheet.pdf
RES ARRAY 7 RES 24K OHM 14DIP datasheet.pdf
Connector Header 54 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
FUSE AUTOMOTIVE 15A 32VDC BLADE datasheet.pdf