3M 5602-22-0142A-900
5602-22-0142A-900 picture photo
Mfg. Part Number
5602-22-0142A-900
Brief Description
CABLE SATA 3.0 ST-ST 0.90M
Datasheet Download
5602-22-0142A-900.pdf
Availability of 5602-22-0142A-900
QUANTITY
5602-22-0142A-900 Order Process
Ship out your order
Specifications of 5602-22-0142A-900
Internal Part NumberEIS-5602-22-0142A-900
UsageInternal
Length2.95' (900mm)
ColorSilver
ShieldingShielded
Wire Gauge30 AWG
Current - Max/Contact-
Frequency - Max-
Operating Temperature-20°C ~ 80°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)5602-22-0142A-900
Related Links5602-22-, 5602-22-0142A-900 Datasheet, 3M Distributor
5602-22-0142A-900 Details Description
Related parts for 5602-22-0142A-900
RF TRANSISTOR NPN SOT-343F datasheet.pdf
RES SMD 75 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
IGBT 600V 75A 300W PLUS247 datasheet.pdf
CONN RCPT R/A 4PWR 16SGL 3.18MM datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 25W datasheet.pdf
Connector Socket 98 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
MOSFET RF datasheet.pdf
RKS10W datasheet.pdf
CAP CER 12PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf