3M 5602-34-0142A-600
5602-34-0142A-600 picture photo
Mfg. Part Number
5602-34-0142A-600
Brief Description
HI ROUTABLTY INTRNAL SATA CBL AS
Datasheet Download
5602-34-0142A-600.pdf
Availability of 5602-34-0142A-600
QUANTITY
5602-34-0142A-600 Order Process
Ship out your order
Specifications of 5602-34-0142A-600
Internal Part NumberEIS-5602-34-0142A-600
Number of Positions7
Connector TypeReceptacle to Receptacle, Right Angle
GenderFemale to Female
Fastening TypeLatch Lock
UsageInternal
Length1.97' (600mm)
ColorSilver
ShieldingShielded
Wire Gauge30 AWG
Current - Max/Contact-
Frequency - Max-
Operating Temperature-20°C ~ 80°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)5602-34-0142A-600
Related Links5602-34-, 5602-34-0142A-600 Datasheet, 3M Distributor
5602-34-0142A-600 Details Description
Related parts for 5602-34-0142A-600
RES SMD 86.6K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP CER 0.015UF 16V X7R AXIAL datasheet.pdf
DEMO BOARD FOR SA305EX datasheet.pdf
POT 10K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 143 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 24K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
INDUS STAR LED MOD WHITE XP-G datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.0V datasheet.pdf
BLK 12MM X 55 M datasheet.pdf