Vishay/Sprague 600D226F100DD4
600D226F100DD4 picture photo
Mfg. Part Number
600D226F100DD4
Manufacturer
Product Category
Aluminum Capacitors
Brief Description
22UF 100V 9.53X23.8 AXI
Datasheet Download
600D226F100DD4.pdf
Availability of 600D226F100DD4
QUANTITY
600D226F100DD4 Order Process
Ship out your order
Specifications of 600D226F100DD4
Internal Part NumberEIS-600D226F100DD4
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package80
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)600D226F100DD4
Related Links600D226, 600D226F100DD4 Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
600D226F100DD4 Details Description
Related parts for 600D226F100DD4
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64QFN datasheet.pdf
SWITCH UNIT PB ROUND/MUSHRM YEL datasheet.pdf
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14-TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 1.8 OHM 5% 1/2W 1210 datasheet.pdf
WRENCH COMBINATION 13/16" 9.84" datasheet.pdf
CONN FFC RCPT HSG 70POS 2.54MM datasheet.pdf
CONN RCPT 32POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
CAP SILICON 0.047UF 15% 11V 0402 datasheet.pdf
RES 30.9 OHM 1.75W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 8POS 2MM T/H datasheet.pdf
FIXED IND 680NH 5.3A 10 MOHM SMD datasheet.pdf