Vishay/Sprague 601D247F200JS2
601D247F200JS2 picture photo
Mfg. Part Number
601D247F200JS2
Brief Description
240UF 200V 26X81 105C AXI
Datasheet Download
601D247F200JS2.pdf
Availability of 601D247F200JS2
QUANTITY
601D247F200JS2 Order Process
Ship out your order
Specifications of 601D247F200JS2
Internal Part NumberEIS-601D247F200JS2
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package40
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)601D247F200JS2
Related Links601D247, 601D247F200JS2 Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
601D247F200JS2 Details Description
Related parts for 601D247F200JS2
BATTERY VRLA 12V 3AH datasheet.pdf
IC MPU SUPRVISRY CIRC 3.3V 16DIP datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.9V 500MW DO35 datasheet.pdf
IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA datasheet.pdf
CONN HEADER 51POS 1MM VERT SMD datasheet.pdf
IC FIFO 2048X18 SYNC 25NS 64TQFP datasheet.pdf
LAPPING FILM SLCN CARBIDE 4"DIA datasheet.pdf
RES SMD 5.9K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC FPGA 840 I/O 1932FBGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .100" datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS WALL MNT SKT datasheet.pdf