Vishay/Sprague 601D257F050HE2
601D257F050HE2 picture photo
Mfg. Part Number
601D257F050HE2
Brief Description
250UF 50V 23X30 105C AXI
Datasheet Download
601D257F050HE2.pdf
Availability of 601D257F050HE2
QUANTITY
601D257F050HE2 Order Process
Ship out your order
Specifications of 601D257F050HE2
Internal Part NumberEIS-601D257F050HE2
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package45
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)601D257F050HE2
Related Links601D257, 601D257F050HE2 Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
601D257F050HE2 Details Description
Related parts for 601D257F050HE2
MODULE SDRAM 256MB 168DIMM datasheet.pdf
RES ARRAY 3 RES 680K OHM 6SIP datasheet.pdf
OPTOISO 3.75KV 2CH DARL 8-DIP GW datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
IC INVERTER HEX SCHMITT 14SOEIAJ datasheet.pdf
OSC XO 24.000MHZ HCMOS TTL SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 100W datasheet.pdf
T8351A TERMINATOR ASSEMBLY datasheet.pdf
FUNCTION GENERATOR 50MHZ SWEEP datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X20MM R-TAB datasheet.pdf
DIODE ZENER 16V 250MW SOD323 datasheet.pdf