TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 602A012-25/225-0
602A012-25/225-0 picture photo
Mfg. Part Number
602A012-25/225-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
TFIT POLY MOLDED P
Datasheet Download
602A012-25/225-0.pdf
Availability of 602A012-25/225-0
QUANTITY
602A012-25/225-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 602A012-25/225-0
Internal Part NumberEIS-602A012-25/225-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)602A012-25/225-0
602A012-25/225-0 Details Description
Related parts for 602A012-25/225-0
RES SMD 1.24K OHM 0.5% 1/8W 1206 datasheet.pdf
LABEL ID PRODUCT datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 200W datasheet.pdf
CONN HEADER 9POS .380" datasheet.pdf
FERRULE H2 5/17 5 BLUE 1=100PCS datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 30A datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 1.5A TO220 datasheet.pdf