Honeywell Sensing and Productivity Solutions 622EN25-6
622EN25-6 picture photo
Mfg. Part Number
622EN25-6
Manufacturer
Product Category
Snap Action, Limit Switches
Brief Description
SEALED AERO SWITCH
Datasheet Download
622EN25-6.pdf
Availability of 622EN25-6
QUANTITY
622EN25-6 Order Process
Ship out your order
Specifications of 622EN25-6
Internal Part NumberEIS-622EN25-6
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Switches
FamilySnap Action, Limit Switches
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)622EN25-6
Related Links622E, 622EN25-6 Datasheet, Honeywell Sensing and Productivity Solutions Distributor
622EN25-6 Details Description
Related parts for 622EN25-6
RES 27 OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC DAC QUAD 12BIT 28-CDIP datasheet.pdf
BOX ALUM NAT 10.81"L X 6.89"W datasheet.pdf
CAP CER 5.1PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 3A 20VQFN datasheet.pdf
CONN RCPT 128POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
FUSE BOARD MNT 400MA 250VAC/VDC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 25W datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 11.85V 33A 391W datasheet.pdf
RES SMD 11 OHM 1% 2W 2512 datasheet.pdf
CAP ALUM 15000UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf