Vishay/Sprague 630D336M200EH6AHSD
630D336M200EH6AHSD picture photo
Mfg. Part Number
630D336M200EH6AHSD
Manufacturer
Product Category
Aluminum Capacitors
Brief Description
33UF 200V 11X38 125C AXI
Datasheet Download
630D336M200EH6AHSD.pdf
Availability of 630D336M200EH6AHSD
QUANTITY
630D336M200EH6AHSD Order Process
Ship out your order
Specifications of 630D336M200EH6AHSD
Internal Part NumberEIS-630D336M200EH6AHSD
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package210
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)630D336M200EH6AHSD
Related Links630D336M2, 630D336M200EH6AHSD Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
630D336M200EH6AHSD Details Description
Related parts for 630D336M200EH6AHSD
CONN SPRING 49POS SNGL .315 SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .156 EYELET datasheet.pdf
FUSE SEMICONDUCTOR 1000A 150VAC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 150W datasheet.pdf
RES 267 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
PTC THERMISTOR FOR LIMIT datasheet.pdf
CAP CER 12PF 400VAC SL RADIAL datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
Connector Socket 26 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
TRANS RF NPN 30V 550MHZ SSM datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X30MM R-TAB datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE PIN datasheet.pdf