Honeywell Sensing and Productivity Solutions 64AT22-7E
64AT22-7E picture photo
Mfg. Part Number
64AT22-7E
Manufacturer
Product Category
Toggle Switches
Brief Description
SWITCH TOGGLE
Datasheet Download
64AT22-7E.pdf
Availability of 64AT22-7E
QUANTITY
64AT22-7E Order Process
Ship out your order
Specifications of 64AT22-7E
Internal Part NumberEIS-64AT22-7E
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Switches
FamilyToggle Switches
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)64AT22-7E
Related Links64AT, 64AT22-7E Datasheet, Honeywell Sensing and Productivity Solutions Distributor
64AT22-7E Details Description
Related parts for 64AT22-7E
RES SMD 249KOHM 0.25% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC MODEM CONTROLLER 44-PLCC datasheet.pdf
CAP TANT 2.2UF 50V 20% 2917 datasheet.pdf
IC BUFF/DVR NON-INVERT SOT23-5 datasheet.pdf
RES MO 3W 1.5K OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 180K OHM 1206 datasheet.pdf
PC TERM BLOCK 1POS 5MM datasheet.pdf
220/240-50 375RPM-2M datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 155VIN 2VOUT 40W datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf