FFF 67016-030LF
67016-030LF picture photo
Mfg. Part Number
67016-030LF
Manufacturer
Product Category
Rectangular Connectors - Accessories
Brief Description
EURO QKE FEM STR RELIEF
Datasheet Download
67016-030LF.pdf
Availability of 67016-030LF
QUANTITY
67016-030LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 67016-030LF
Internal Part NumberEIS-67016-030LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package468
Category Connectors, Interconnects
FamilyRectangular Connectors - Accessories
SeriesQuickie™, Basics+
Accessory TypeStrain Relief
Number of Positions30
For Use With/Related ProductsQuickie™ Series
Features-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)67016-030LF
Related Links67016, 67016-030LF Datasheet, FFF Distributor
67016-030LF Details Description
Related parts for 67016-030LF
DIODE ZENER 4.3V 500MW MSD datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V datasheet.pdf
CONN RCPT 61POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
RES SMD 120 OHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
CONN RECPT 70POS SMD GOLD datasheet.pdf
RES 10.4 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 3.32K OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 4AWG VIOLET 1000' datasheet.pdf
QK DISC UNIV MAT TRIM KIT 42"X66 datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 EXTEND 216PO datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
CAP FILM 30NF 3.5% 630VDC RAD datasheet.pdf