Vishay/Sprague 672D276F200EN4D
672D276F200EN4D picture photo
Mfg. Part Number
672D276F200EN4D
Brief Description
27UF 200V 16X32 105C RAD
Datasheet Download
672D276F200EN4D.pdf
Availability of 672D276F200EN4D
QUANTITY
672D276F200EN4D Order Process
Ship out your order
Specifications of 672D276F200EN4D
Internal Part NumberEIS-672D276F200EN4D
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package215
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)672D276F200EN4D
Related Links672D276, 672D276F200EN4D Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
672D276F200EN4D Details Description
Related parts for 672D276F200EN4D
IC 12-BIT 333KHZ SMPL A/D 24-DIP datasheet.pdf
CAP THIN FILM 10PF 100V 0805 datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 30A 24VDC datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 9 Circuit 0.500" (12.70mm) datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 400VAC Y5U RADIAL datasheet.pdf
CBL 1COND 18AWG 300V SLATE 100' datasheet.pdf
CAP CER 180PF 3KV CH 1812 datasheet.pdf
DIODE ZENER 30V 5W SMBJ datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 785MA 500 MOHM datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X10MM XCUT datasheet.pdf
RES 47 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf