Vishay/Sprague 672D476H200FV5C
672D476H200FV5C picture photo
Mfg. Part Number
672D476H200FV5C
Brief Description
47UF 200V 18X40 105C RAD
Datasheet Download
672D476H200FV5C.pdf
Availability of 672D476H200FV5C
QUANTITY
672D476H200FV5C Order Process
Ship out your order
Specifications of 672D476H200FV5C
Internal Part NumberEIS-672D476H200FV5C
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package150
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)672D476H200FV5C
Related Links672D476, 672D476H200FV5C Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
672D476H200FV5C Details Description
Related parts for 672D476H200FV5C
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC datasheet.pdf