NorComp 680-026-103L011
680-026-103L011 picture photo
Mfg. Part Number
680-026-103L011
Brief Description
D-Sub Connector Plug, Male Pins 26 Position Free Hanging (In-Line); Panel Mount Solder Cup
Datasheet Download
680-026-103L011.pdf
Availability of 680-026-103L011
QUANTITY
680-026-103L011 Order Process
Ship out your order
Specifications of 680-026-103L011
Internal Part NumberEIS-680-026-103L011
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package60
Contact TypeSignal
Mounting TypeFree Hanging (In-Line); Panel Mount
Flange FeatureBoard Side (4-40)
TerminationSolder Cup
Operating Temperature-50°C ~ 100°C
Voltage Rating-
Current Rating5A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)680-026-103L011
Related Links680-026, 680-026-103L011 Datasheet, NorComp Distributor
680-026-103L011 Details Description
Related parts for 680-026-103L011
HEAT SHRINK TUBING datasheet.pdf
CONN HSG WALL MNT RCPT 37POS datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 13POS SKT datasheet.pdf
CAP FILM 4.7UF 10% 630VDC RADIAL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
9P SCREEN CAP WITH LANYARD datasheet.pdf
SNSW 10A 1-4 QC SP2054.50 datasheet.pdf
FIXED IND 4.7UH 830MA 550 MOHM datasheet.pdf
CONN RECEPT 11POS SINGLE TIN datasheet.pdf
CAP CER 4.3PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf
12000UF 25V 30X30MM 105C 5000H datasheet.pdf