NorComp 680-026-103L031
680-026-103L031 picture photo
Mfg. Part Number
680-026-103L031
Brief Description
D-Sub Connector Plug, Male Pins 26 Position Free Hanging (In-Line); Panel Mount Solder Cup
Datasheet Download
680-026-103L031.pdf
Availability of 680-026-103L031
QUANTITY
680-026-103L031 Order Process
Ship out your order
Specifications of 680-026-103L031
Internal Part NumberEIS-680-026-103L031
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package60
Contact TypeSignal
Mounting TypeFree Hanging (In-Line); Panel Mount
Flange FeatureMating Side (4-40)
TerminationSolder Cup
Operating Temperature-50°C ~ 100°C
Voltage Rating-
Current Rating5A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)680-026-103L031
Related Links680-026, 680-026-103L031 Datasheet, NorComp Distributor
680-026-103L031 Details Description
Related parts for 680-026-103L031
DIODE GEN PURP 100V 150MA SOD123 datasheet.pdf
CONN RCPT 42POS .100" DUAL GOLD datasheet.pdf
IC SRAM 16MBIT 8NS 54TSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 25V 10% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 100PF 3KV NP0 1812 datasheet.pdf
PMI BASE 11/16 NEON BAY QC datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
RES SMD 10K OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf