FFF 68032-133HLF
68032-133HLF picture photo
Mfg. Part Number
68032-133HLF
Datasheet Download
68032-133HLF.pdf
Availability of 68032-133HLF
QUANTITY
68032-133HLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 68032-133HLF
Internal Part NumberEIS-68032-133HLF
Standard Package200
Connector TypeHeader, Unshrouded
Number of Positions33
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.230" (5.84mm)
Contact FinishGold or Gold, GXT™
Contact Finish Thickness30µin (0.76µm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)68032-133HLF
Related Links68032-, 68032-133HLF Datasheet, FFF Distributor
68032-133HLF Details Description
Related parts for 68032-133HLF
RES SMD 200 OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
OPTOISO 1.5KV OPN COLLECTOR 8DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 200PF 200V NP0 AXIAL datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.8MHZ DDPAK datasheet.pdf
CAP POLYMER 680UF 20% 4V SMD datasheet.pdf
RES 11.3K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X35MM R-TAB T412 datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 10% 15V 2214 datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS JAM NUT SKT datasheet.pdf