FFF 69152-127HLF
69152-127HLF picture photo
Mfg. Part Number
69152-127HLF
Datasheet Download
69152-127HLF.pdf
Availability of 69152-127HLF
QUANTITY
69152-127HLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 69152-127HLF
Internal Part NumberEIS-69152-127HLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Obsolescence/ EOLBergstik Header Series 09/Apr/2012
Standard Package400
Connector TypeHeader, Unshrouded
Number of Positions27
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.500" (12.70mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)69152-127HLF
Related Links69152-, 69152-127HLF Datasheet, FFF Distributor
69152-127HLF Details Description
Related parts for 69152-127HLF
SWITCH BASIC SPDT .1A .187QC datasheet.pdf
IC MPU/RESET CIRC 3.08V SC70-4 datasheet.pdf
XFRMR AUTO 115/230V 120VA datasheet.pdf
FPR W/TIA-232/ETHERNET datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 200W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG INLINE 55POS PIN datasheet.pdf
CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
IC DPP MINIPOT 32TAP U/D SC70-6 datasheet.pdf
CABLE 2COND 23AWG RED SHLD 100' datasheet.pdf
DIODE GEN PURP REV 800V 85A DO5 datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS ANGLED SKT datasheet.pdf