FFF 69188-104HLF
69188-104HLF picture photo
Mfg. Part Number
69188-104HLF
Datasheet Download
69188-104HLF.pdf
Availability of 69188-104HLF
QUANTITY
69188-104HLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 69188-104HLF
Internal Part NumberEIS-69188-104HLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Connector TypeHeader, Unshrouded
Number of Positions4
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.318" (8.08mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)69188-104HLF
Related Links69188-, 69188-104HLF Datasheet, FFF Distributor
69188-104HLF Details Description
Related parts for 69188-104HLF
IDC CABLE - MSC14A/MC14M/MSC14A datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 4POS 5MM PCB datasheet.pdf
CONN MINI UHF PLUG 50 OHM CRIMP datasheet.pdf
PHOTO COLOR MARK datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 62.5MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 300W datasheet.pdf
RES 79.6 OHM 2W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 9 RES 100K OHM 18SOIC datasheet.pdf
CONN SOCKET PGA 224POS GOLD datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET ZIF 36POS datasheet.pdf
DIODE ZENER 110V DO213AB datasheet.pdf