FFF 69307-022LF
69307-022LF picture photo
Mfg. Part Number
69307-022LF
Brief Description
CONN HOUSING 22POS 2MM W/O KEY
Datasheet Download
69307-022LF.pdf
Availability of 69307-022LF
QUANTITY
69307-022LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 69307-022LF
Internal Part NumberEIS-69307-022LF
Featured ProductMezzSelect
Standard Package500
Contact TypeFemale Socket
Number of Positions22
Pitch0.079" (2.00mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.079" (2.00mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)69307-022LF
Related Links69307, 69307-022LF Datasheet, FFF Distributor
69307-022LF Details Description
Related parts for 69307-022LF
CONN CARDEDGE 15POS .156 datasheet.pdf
IC DIGITAL POT 10K 100TP 8DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
FUSE BOARD MOUNT 1.6A 125VAC/VDC datasheet.pdf
RES SMD 56.2KOHM 0.1% 0.15W 0805 datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK datasheet.pdf
CAP CER 43PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 50W datasheet.pdf