3M 6A22-A0421-070.0-0
6A22-A0421-070.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
6A22-A0421-070.0-0
Brief Description
QSFP-QSFP QDR 4CH PLEN OM2+ 70M
Datasheet Download
6A22-A0421-070.0-0.pdf
Availability of 6A22-A0421-070.0-0
QUANTITY
6A22-A0421-070.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 6A22-A0421-070.0-0
Internal Part NumberEIS-6A22-A0421-070.0-0
Fastening TypeLatch Lock, Push-Pull
FeaturesActive, Plenum, Pull Tab
Cable TypeRound
UsageExternal
Length229.6' (70.0m)
Frequency - Max40Gbps
Operating Temperature0°C ~ 70°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6A22-A0421-070.0-0
Related Links6A22-A042, 6A22-A0421-070.0-0 Datasheet, 3M Distributor
6A22-A0421-070.0-0 Details Description
Related parts for 6A22-A0421-070.0-0
RES 4.7K OHM 3W 1% AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMA datasheet.pdf
RES SMD 13K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN PIN COAXIAL 39GOLD 10AMPS datasheet.pdf
KK 100 HDR POL VERT 22POS datasheet.pdf
DAMPER ROTARY SNAP IN BLK datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf