3M 6A22-A0441-013.0-0
6A22-A0441-013.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
6A22-A0441-013.0-0
Brief Description
QSFP-QSFP QDR 4CH LSZH OM2+ 13M
Datasheet Download
6A22-A0441-013.0-0.pdf
Availability of 6A22-A0441-013.0-0
QUANTITY
6A22-A0441-013.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 6A22-A0441-013.0-0
Internal Part NumberEIS-6A22-A0441-013.0-0
Fastening TypeLatch Lock, Push-Pull
FeaturesActive, Low Smoke, Pull Tab
Cable TypeRound
UsageExternal
Length42.6' (13.0m)
Frequency - Max40Gbps
Operating Temperature0°C ~ 70°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6A22-A0441-013.0-0
Related Links6A22-A044, 6A22-A0441-013.0-0 Datasheet, 3M Distributor
6A22-A0441-013.0-0 Details Description
Related parts for 6A22-A0441-013.0-0
MOSFET P-CH 100V 11.5A TO-220 datasheet.pdf
CAP CER 1UF 16V X7R 1210 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS .156 EYELET datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 210MHZ RRO 10UMAX datasheet.pdf
CONN HEADER 25POS R/A .100 GOLD datasheet.pdf
CONN RING TIN 500-600MCM 3/4" datasheet.pdf
RES CHAS MNT 1.82 OHM 1% 10W datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CONN SOCKET PGA 456POS GOLD datasheet.pdf