3M 6A22-A0441-060.0-0
6A22-A0441-060.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
6A22-A0441-060.0-0
Brief Description
QSFP-QSFP QDR 4CH LSZH OM2+ 60M
Datasheet Download
6A22-A0441-060.0-0.pdf
Availability of 6A22-A0441-060.0-0
QUANTITY
6A22-A0441-060.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 6A22-A0441-060.0-0
Internal Part NumberEIS-6A22-A0441-060.0-0
Fastening TypeLatch Lock, Push-Pull
FeaturesActive, Low Smoke, Pull Tab
Cable TypeRound
UsageExternal
Length196.8' (60m)
Frequency - Max40Gbps
Operating Temperature0°C ~ 70°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6A22-A0441-060.0-0
Related Links6A22-A044, 6A22-A0441-060.0-0 Datasheet, 3M Distributor
6A22-A0441-060.0-0 Details Description
Related parts for 6A22-A0441-060.0-0
HEADER OPEN .018"DIA .400 22POS datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 100V X7R AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 20POS 4.2MM STR GOLD datasheet.pdf
RES 249 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 39POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONN HEADER 15POS VERT .156 GOLD datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION 16A SPDT datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP datasheet.pdf
IC OSC VCXO 150MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
IC FLASH 4MB 40MHZ SPI 8SOIC datasheet.pdf
QUICKIE datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 22POS PIN datasheet.pdf