3M 6A22-D0421-022.0-0
6A22-D0421-022.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
6A22-D0421-022.0-0
Brief Description
AOC QSFP-QSFP FDR 4CH OM2+ 22M
Datasheet Download
6A22-D0421-022.0-0.pdf
Availability of 6A22-D0421-022.0-0
QUANTITY
6A22-D0421-022.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 6A22-D0421-022.0-0
Internal Part NumberEIS-6A22-D0421-022.0-0
UsageExternal
Length72.2' (22.0m)
Frequency - Max40Gbps
Operating Temperature0°C ~ 70°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6A22-D0421-022.0-0
Related Links6A22-D042, 6A22-D0421-022.0-0 Datasheet, 3M Distributor
6A22-D0421-022.0-0 Details Description
Related parts for 6A22-D0421-022.0-0
IC OTP 2MBIT 120NS 32VSOP datasheet.pdf
RES SMD 1.74M OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 22K OHM 9SRT datasheet.pdf
IC LIION CHRGR USB/AC-IN 10DFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf