Murata Electronics North America 6P TZBX4Z060AE024
6P TZBX4Z060AE024 picture photo
Mfg. Part Number
6P TZBX4Z060AE024
Datasheet Download
6P TZBX4Z060AE024.pdf
Availability of 6P TZBX4Z060AE024
QUANTITY
6P TZBX4Z060AE024 Order Process
Ship out your order
Specifications of 6P TZBX4Z060AE024
Internal Part NumberEIS-6P TZBX4Z060AE024
Delivery TimeIn stock, ship 6P TZBX4Z060AE024 today.
Series6P TZBX4Z0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type44
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-6P TZBX4Z060AE024
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related Links6P TZBX4, 6P TZBX4Z060AE024 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
6P TZBX4Z060AE024 Details Description
Related parts for 6P TZBX4Z060AE024
IC CURRENT GAUGE PREC 8VSSOP datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPST 100A 24V datasheet.pdf
SWITCH LEVER SEALED 10A SS TERM datasheet.pdf
RES SMD 115K OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 3.3K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC FLASH 8GBIT 50MHZ 169BGA datasheet.pdf
DGTL ISO 1KV 6CH GEN PURP 16SOIC datasheet.pdf
IC REG LDO NEG ADJ 0.2A 8MSOP datasheet.pdf
EXL UNITIZED WHEEL 8" 2S FIN datasheet.pdf
CONN D-SUB datasheet.pdf
CAP POLYMER 39UF 20% 50V SMD datasheet.pdf
CAP FILM 15NF 5% 630VDC datasheet.pdf